HAKKIMIZDA

Uzman Ekip
Profesyonel Hizmet

2014’den bu yana uzun yıllardır hizmet veren firmamız yenilenen yüzüyle 2024 yılında Detay Periyodik Kontrol Ve Müh.Hiz.Tic.A.Ş. ünvanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.


Şirketimizin faaliyet alanı işyerlerinde iş hijyenine yönelik ölçümlerin gerçekleştirilip raporlanmasıdır.


Şirketimiz Akredite ve İsgüm yetkilerine sahip olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir


Şirketimizin hedefi işyerlerindeki çalışma şartlarının raporlanarak daha güvenli bir çalışma ortamına sahip işyerlerine vesile olmaktır.

8+Yıldan Beri
12+Uzman Ekip
100%Memnuniyet
standart iş hijyeni
_

Vizyonumuz

Detay Periyodik Kontrol Ve Müh.Hiz.Tic.A.Ş. , iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ve iş hijyeni profesyonelleri ile sektöründe güvenilir hizmetin sürekliliğini hedeflemektedir. Çalışanlarının mutluluğunun müşteri memnuniyetine dönüşeceğinin bilincinde olup maddi ve manevi yatırımlarını da bu yönde yapmaktadır. Süreklilik , hizmetlerimizin devamının güvencesidir ve hizmet taahhüdümüze olan sadakatimiz de müşterilerimizle aramızdaki kuvvetli bağı oluşturmaktadır.

Detay Periyodik Kontrol Ve Müh.Hiz.Tic.A.Ş. , çalışanları ve müşterileriyle beraber el ele büyük bir ailedir ve bu aile Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği kültürünü ileri taşımayı kendine amaç edinmiştir.

_

Misyonumuz

Detay Periyodik Kontrol Ve Müh.Hiz.Tic.A.Ş. olarak en büyük misyonumuz Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği kültürünü kaliteli hizmet ile beslemek ve bu ağacı kökleri sağlam bir şekilde tesis etmektir. Kaliteli hizmeti makul ücretler ile sunarak müşterilerimize doğru bilgiyi , doğru kişilerle , doğru şekilde aktarmayı misyon edinmiş bulunmaktayız.

_

KALİTE POLİTİKAMIZ

İş Hijyeni ölçümü hizmetlerimizi üst düzeyde mesleki ve teknik uygulamalarla yürüterek yüksek kalitede hizmet vermek,
Bu amaçla yürütmekte olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi’ni ISO 17025 standardına ve TÜRKAK rehberlerine uygun olarak sürekli uygulamayı, geliştirmeyi ve etkinliğini iyileştirmek,
Ölçüm hizmetlerinde ulusal veya uluslararası düzeyde kabul görmüş, bilimsel yayınlarda tanımlanmış, güncel deney metotlarını kullanmak,
Sürekli müşteri memnuniyetini ve yasal şartlara uyumu birincil hedef edinmek,
Taahhüt edilen sürede, güvenilir, tarafsız ve kusursuz hizmet vermek,
Tüm laboratuvar personelinin kalite sistemi uygulamalarını öğrenerek laboratuvar politika ve prosedürlerine uygun çalışmasını sağlamayı, bunun için gerekli kaynakları ayırmayı ve kalite bilincini sürekli olarak besleyerek firma geneline yaymak…

TÜRKAK Akreditasyon Sertifikası

İndirilebilir raporlama sistemimiz sayesinde daima ulaşılabilir…